Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Tvorcovia ankety zlyhali (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

K,

citujem, "zvrhlosť hraničiaca s debilitou autorov. Zneužitie tragédie človeka." by sa urcite hodilo meno Danko.
 
Hodnoť

Re:

...nesúhlasím s časťou venovanou Jánovi Kuciakovi. Ľudia predsa nemuseli dať svoj hlas tomuto chalanovi preto lebo bol zavraždený. Čo ak mu dali hlas za jeho odvahu. Za jeho dôslednosť. Za to akým spôsobom dokázal písať o smeráckych zlodejinách a zverstvách, ktoré táto banda páchala a stále pácha na krajine. Koľko tu máme novinárov, ktorí v toľkých článkoch dokázali otvorene písať o gauneroch ako jahnátek, fico, počiatek, kaliňák a podobná zberba. Ján Kuciak bol výnimočný novinár. A natoľko presný a adresný, až si od smeráckej čvargy vyslúžil popravu. A preto hlboká poklona pred jeho odvahou a adresnosťou. A preto asi aj hlasy pre neho v tejto prapodivnej ankete.
 

pripájam sa

ku každému slovu
 

Tiež si myslím, že autor nepochopil.

V roku 2017 bolo na Slovensku zavraždených 57 ľudí (štatistiku za rok 2018) nepoznám. Ak autor tvrdí, že sa Ján Kuciak tam dostal kvôli tomu, že bol zavraždený, tak potom nech vysvetlí, prečo sa tam nedostalo tých 57 ľudí zavraždených v roku 2017 a neznámy počet ľudí zavraždených v roku 2018...
Možno ho to prinúti rozmýšľať a príde na to, čo mu uniklo.

A ešte v jednej veci s autorom nesúhlasím. Chyba nie je v zlé definovaných kritériách. Chybou je samotná existencia takejto ankety.
 

 

Kuciaka dostali do ankety médiá. Keby boli aj tí ostatní takí medializovaní, tiež sa tam dostanú.
 

Nie nedostanú!

Keby bol zavraždený len preto, že bol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste, tak by ho mohli medializovať, koľko by chceli... To je vlastne prípad jeho priateľky Martiny Kušnírovej. Ta bola tiež medializovaná a dostala sa do ankety?
Pochopte, že Kuciak sa dostal do ankety z toho istého dôvodu, prečo bol aj zavraždený, takže tieto dve veci navzájom prirodzene korelujú. Určitú príčinnú súvislosť nemožno poprieť. Keby ho nezavraždili tak by v tej ankete asi naozaj nebol, ale ta vražda bola len akýsi "budíček". Nakopnutie. Nie dôvodom. Určite je blbosť tvrdiť, že stačí ak niekoho zavraždia (a potom medalizujú), aby sa dostal do ankety.
 

Re:

...takáto anketa by bola dobrá, ak by bol tento národ vysporiadaný so svojou históriou. Ale to sa nestalo. Ani vedomostne, ani hodnotovo. Vedomostne preto, lebo sa sami klameme vo vlastnej histórii (od sprostého fica a jeho "kráľa svätopluka" a "starých slovákov" až po tragické školstvo s nezmyselným dejepisom), hodnotovo preto, lebo tento nekultúrny a nevzdelaný národ je raz ľudácky, raz boľševický, raz katolícky, a tých 30% čestných a slušných ľudí to tu žiaľ nevytrhne. A preto sa medzi slovákmi objavujú neslováci ako cyril a metod, matúš čák a pod. Preto sa medzi osobnosťami objavuje nacistický kolaborant vojtaššák, boľševický gauner a kolaborant s okupantami dubček, normalizátor husák, vrah z elektry mufty a podobný sajrajt. A tí, ktorí by si zaslúžili aspoň tu a tam nejakú spomienku, napr. naši letci v RAF z bitvy o Britániu, sú zabúdaní, a ľudia ktorí poškodia pamätník zločinca biľaka, sú vláčení po súdoch. Odporný, primitívny a tupý národ. A presne taká je i anketa a "osobnosti" v nej.
 

SÚŤAŽ ODHALILA CHARAKTER AUTORA.

Nuž koľko Slovákov bolo z tej stovky ochotný za Slovensko položiť svoj život a koľko za Slovensko svoj život aj skutočne obetovalo.
A ak bol vyradený kriminálnik Dr.Tiso tak tam patrí aj komunistický zločinec husák a aj taký Jánošík bol kriminálnik, budúci kriminálnik mečiar a našli by sme ich aj viac.
Ja sa pýtam autora článku, je ochotný obetovať za Slovensko svoj život, ak nie, mal by sa ospravedlniť rodine pána Kuciaka a druhý krát vážiť svoje slová.
 

 

Kuciak nebol ochotny obetovat svoj zivot a zivot svojej snubenice "za Slovensko". On len nemal na vyber a presne TO vadi autorovi tohto clanku. Kuciak je obetou, nie hrdinom. Kuciak je jednym zozratym rytierom pri boji rytierov proti drakovi za zachranu princeznej. To z neho nerobi hrdinu rozpravky, hrdinom je ten, ktory odtne drakovi hlavu a dostane princeznu a pol kralovstva.

Keby mal Kuciak na vyber, vsetci vieme, co by si vybral. Ale zial nemal. Mozeme mu postavit pamatnik, ako maju ruski "hrdinovia" na Dukle, ale najvacsim Slovakom urcite nebol.
 

RUSKÝ OTROK ?

Tak neviem kde žiješ vďaka kuciakovi padlo zopár hláv a poriadne veľkých.
Len ti zopakujem.
Najväčšia hlava premiéra fico
kaliňák minister vnútra
ficova sekretárka
gašpar policajný šašo
hlava veliteľa NAKA
bašternákova hlava
kočnerova hlava a iné ...
Človeče ak ti tieto hlavy mafie nestačia budeš veľmo jednoduchý človek až hlúpy.
A porovnávať novinára Kuciaka s neschopným teroristickým ruskom je ešte väčšia urážka kuciakovej rodiny ako je text autora článku.
 

 

Pekne ste sa zaradili. Rusi (resp. vtedajsi Sovieti) so Spojencami porazili fasizmus a oslobodili Europu, vratane Slovenska. Historia est magistra vitae, resp. komu v hlave chyba, v apatieke nekupi.
 

absolútny nesúhlas

...ak by rusi oslobodili Európu, ostala by Európa slobodná. Sloveso "oslobodiť" je totiž od slova "sloboda". Lenže Európa, tá stredná, slobodnou neostala. Neostala, lebo rusi nás neoslobodili. Rusi nás obsadili. Najskôr vojensky, potom politicky, ideologicky, až sme skončili tam kde sme skončili. Nechce sa mi opakovať to čo som písal vo svojom blogu o retardovi dankovi, že rusi rozpútali druhú svetovú vojnu, že už dávno pred vojnou pomáhali nemcom v príprave na útoky po európe, že rusi vtedy i dnes predstavujú fašizmus v tej najodpornejšej podobe. To na margo niekoho kto píše o oslobodení rusmi a zároveň o tom ako niekomu chýba v hlave.
 

 

Plati co som napisal vyssie, o tej historii a vakuu v hlave.
 

RUSKÝ OTROK.

Už na stopi je šecko ... Už dávno sa na Slovensku pousmejeme nad klamstvami a ideologiou o oslobodení Slovenska ruskom, ktoré teraz tlačí do hláv ruské veľvyslanectvo nabité agentami.
Inak najviac Slovenska oslobodila rumunská armáda a to skutočne, menšiu časť ruská červená armáda a už v roku 1945 sa oslobodenie premenilo na ruský teror plus časť Československý armádny zbor.
Teda rusko okupovalo Slovensko dva krát, prvý krát 1945-1948, druhý krát 1968.
A preto Slovensko a Slováci si musia šialené rusko držať hodne ďaleko od tela.
Takže môj zlatý nájdi si ten svoj ventil a pusti si vzduch do tvojej dutiny.
 

Kuciak do ankety nepatril

Nechcem ani najmenej spochybňovať novinárske kvality Jána Kuciaka. No koľkí ľudia poznali jeho meno predtým ako ho zavraždili? Keby zavraždili Vagoviča alebo Tódovú, čo sú nepochybne rovnako kvalitní žurnalisti, budú Najväčším Slovákom oni? Kedy ste sa Vy osobne stretli s menom Jána Kuciaka? O to mi išlo. Jednoducho, do tej ankety iste nepatril.
 
Hodnoť

Nejde o zvrhlosť

ale ide o perverznú zvrhlosť!
Nejaký BUBO si nárokuje právo robiť pre celý národ PREDVÝBEROVÚ cenzúru a potom podsúvať národu zbytok, ktorý národná masa smie voliť.
Tisovi by som nedal hlas. Ale ak v tej množine adeptov Tiso nesmie byť, tak je to ANKETA schizofrenicko-komunisticko-totalisticko diktátorská!A tí diktátori sú za demokratov preoblečení vodcovia.

Ak pred pár rokmi bol za župana právoplatne zvolený Kotleba, šéf "demokratickej" vlády - Fico - vtedy arogantne urazil voličov - desaťticícky voličov, ktorí Kotlebu volili. Namiesto toho, aby si uvedomil, že víťaz volieb -Kotleba- symbolizoval STAV! Ten stav, že ostatní kandidáti predstavovali takú nepoužiteľnú kašu, že ľudia radšej volili Kotlebu.
 
Hodnoť

Ódankovi

Dlho som rozmýšľal, že aj ja sa prihlásim do tejto zmysluplnej súťaže s cieľom umiestniť sa aspoň v prvej desiatke. Vzápäti som si uvedomil, že jedným z najväčších slovákov je v súčasnosti pán Andrej Danko. Sklamane som zvinul do ruličky svoje ego, uvedomiac si, že súťaž sa pohybuje o niekoľko levelov vyššie, než som pôvodne dúfal. A teda, súc si vedomý svojej maličkosti, dobroprajne volám do prajného priestoru, obývaného ušľachtilými obyvateľmi - slovákmi a úprimne sa vyznávam - vivat pán danko vivat - čo by sme si bez vás ako najväčšieho slováka počali - veď by sme všetci - aj smerom do histórie vypadali ako také bohapusté nuly. A preto vážený pan danko - ty nositeľ všetkých pozitívnych vlastností, ktoré kedy veľkí slováci nosili a dodnes nosia - ešte stále a nepretržite - jedno súvislé a obrovské vivat - sme stále s vami.
 
Hodnoť

 

Čakala som , že v tom zozname nájdem aspoň jedného iniciátora Sviečkovej manifestácie alebo podzemnej cirkvi, ktorí sa zaslúžili o pád totality , šokoval ma Husák, Danko, Mečiar a podobní táraji.
 

A

gágaji a prďúsi :-)
 
Hodnoť

Kuciak

Bude ešte dlho trápiť túto chorú spoločnosť. Či tam mal byť alebo nie, to si volia ľudia. Tí volia národných hrdinov, zaslúžilých umelcov,,,,Kuciak bol neprehliadnuteľný. Keď som čítal jeho prvý článok, to bolo dávno pred tým, než sa mu to stalo, hovorím si, tento je poriadne ostrý. Veru zaťal a padla vláda, možno padne ešte viac, lebo lavína sa pohla a to nie je dovolené hocikomu. Jeho predčasná smrť spolu s nádejnou partnerkou, ktorá mu mohla poviť kopec detí, ho prdurčuje do všetkých našich národných zoznamov, bezvýhradne.
 

1 2 >

Najčítanejšie


 1. Martin Borguľa: Ceny nehnuteľností stále rastú. Riešením pre ľudí budú štátne nájomné byty 234
 2. Věra Tepličková: SMER-SD upozorňuje na údajné praktiky SD a ... nič? 134
 3. Jozef Sitko: Aj nová lož poslankyne SaS provokovala premiéra 84
 4. Mišo Šesták: Keď urazíte Rusa alkoholom 80
 5. Věra Tepličková: Vážení Pán premiér 72
 6. Ľubor Bystrický: Logika podľa Igora M. 48
 7. Miroslav Galovič: Rátanie kamalások V. Niekedy sa veci vymknú z rúk. A nielen veci. A nielen z rúk... 47
 8. Martin Droppa: Snežný sen Borisa Kollára 42
 9. Jakub Pohle: Ako sa policajt a SISkár stretol s vybavovačom z pozadia SNS 33
 10. Jiří Ščobák: Ahoj Igor! Pokud budeš pokračovat s tím, co aktuálně děláš ... 32

Rebríčky článkov


 1. Jozef Kovalík: Zvony
 2. Ján Škerko: Úvahy o živote
 3. Štefan Vidlár: Uš je to tady, uš je to tady
 4. Július Kovács: Pozor na Hodžovom namestí dnes o 13.hod Kotlebovci!!! Neprovokujte ich ruškami !!!
 5. Roman Hutira: Čo sa 99% študentov nikdy nedozvie v škole?
 6. Marian Letko: Kollár je zrelý buď na uterák, alebo na odvolanie
 7. Jozef Kovalík: Údolie, ktoré dáva nádej
 8. Peter Biščo: Hlas, domestikovaný druh odnože Smeru.
 9. Stanislav Martinčko: Oholil prezident polície Lučanský ministerku vnútra D. Sakovú???
 10. Gabo Németh: Vietor vo vlasoch


Už ste čítali?